Být ženou je krásné

Milé dámy, už nadpis nám napoví, že tento článek bude o nás. Spolu s vizážistkou vám přinášíme krásnou myšlenku, díky které chceme oslovit všechny ženy. Každá z nás jsme jiná, každá z nás máme v sobě něco, co nás dělá výjimečnou a odlišnou. Některá z nás se o sebe stará více, jiná zase méně, ale stejně máme jedno společné, jsme ženy a to je nejkrásnější. Touto myšlenkou se chceme zaměřit na každou z vás - slečny, ženy a dámy. Protože být ženou je dar.

V době, ve které žijeme, je poměrně snadné ztratit se v moři povinností. Nedokážeme si vymezit prostor pro nás samotné a pokud nám to konečně vyjde, tak raději svůj volný čas darujeme své rodině, svým blízkým, či práci. Nechci říct, že to není správné, ale ruku na srdce, kdy naposled jste měly chvilku jen pro sebe? Nikdo jiný, než vy sama, si za vás čas na sebe samotnou neudělá. Naučte vážit si sebe sama a dovolte nám tu chvilku pro sebe zpříjemnit našimi službami a podtrhnout vaši přirozenou krásu. Berte péči o sebe jako přirozenou součást života. Darujte si příjemný zážitek a užijete si osobní péči módní stylistky, vizážistky a fotografky.


Já jako módní stylistka a blogerka, která miluje módu, vás provedu světem ženské krásy, ukážu vám jak vyzvednout vaši osobnost díky vkusnému oblékání a cítit se tak příjemně každý den. Žena si musí věřit, nepotřebuje se porovnávat s konkurencí a proto moji úlohou je doporučit vám jak by měl vypadat váš šatník. Ukážu vám, co je pro vaši postavu a celkovou osobnost vhodné, jaký styl oblékání vám sluší nejvíce, budu vám nápomocná při nákupech a spolu docílíme toho, že váš šatník bude snadněji kombinovatelný. Společně tak objevíme módní outfity, nadčasové kombinace a kouzlo každého dne, který stojí za to prožít s úsměvem a stylem. Make-up artistka & vlasový styling Andy Klečková
Mým úkolem bude postarat se o váš make-up a vlasy. A nejen to! Naučím vás jak se ráno upravit, aby jste vypadala skvěle celý den. Ukážu vám jak jste krásná, výjimečná žena a jak můžete zvýraznit své přednosti jak pro běžný den tak i večerní akce. Ráda sleduji trendy ve světě make-upu, které se neustále mění, ale jedno vím jistě. Dobře upravená a spokojená žena nikdy nevyjde z módy.


Líbí se vám naše myšlenka?
Chcete si věnovat pár hodin jen pro sebe?
Chcete znovuobjevit svou krásu?

Máte možnost si zvolit s námi přichystaných balíčků:
1. balíček je zaměřen na objevování vaší ženskosti. Za 2.500,- prožijete 2,5 hodiny ve společnosti stylistky a vizážistky, kdy se zaměříme na vámi požadovanou příležitost.
2. balíček se soustředí na vyzvednutí vašich hlavních přednostní. Za 3.000,- společně strávíme 4 hodiny a položíme mimojiné základy pro všechny příležitosti.
3. balíček odkryje vaše skryté já a za 5.500,- společně strávíme 6 hodinovou cestu za smyslností, šarmem a s sebou si odvezete i fotografie od profesionální fotografky - Katka Klenorová PHOTO

V případě zájmu nás kontaktujte emailem na bytzenoujekrasne@iamstyle.cz 
nebo telefonicky 605 555 646 nebo 775 501 161. 


Těšíme se na vás ❤️

Módní styling Adriána Voženílková, make-up artist a vlasový styling Andy Klečková, fotografie Katka Klenorová

Komentáře

Oblíbené příspěvky