EPPI.CZ - Jedinečné jako my!

Budete se mnou souhlasit, že každá žena je krásná a taktéž můžeme společně potvrdit, že dokonalou krásu vytvářejí drobnosti. Tyhle drobnosti jsou jedinečné stejně jako my. A právě dnešní článek budu věnovat šperkům, drobnostem, které zvýrazňují a podpořují naši jedinečnost a už tisíce let hrají podstatnou roli v životě ženy. Velice ráda se otočím za člověkem, který krásně voní a klidně se i zeptám na název parfému. A podobně to mám i se šperky. Pokaždé se ráda podívám na nádherné kousky prstenů, náramků.., vždycky upoutají pozornost každého v okolí. Šperky jsou také dobré nejen pro ten úžasný pohled do očí jiskřících po štěstí a radosti, ale také nám posilují vztah, když nejsme zrovna na blízku. Darovaný šperk je nejlepší, protože si vždycky vzpomeneme, od koho jsme ho dostali, když na něj pohlédneme.
Nejen oblečení, ale i šperky je nejlepší vybírat podle vkusu, ale taktéž nesmíme zapomínat, že i detaily, jako šperky vytvářejí celkový dokonalý dojem naší osobnosti i doplňují celkovou vizáž.  Cena šperku je možná pro někoho důležitá, ale já jsem zastáncem i levnějších kousků, které bývají nádherné až ohromující. A tímto bych vám chtěla představit eshop eppi.cz, který nabízí levnější i dražší varianty šperků. Je připraven dovést vaši image ke skutečné dokonalosti - zaměřuje se jak na významné události, tak samozřejmě na klenoty k nošení na všední i pracovní dny. Ve vztahu ke klientům tento obchod prosazuje naprostou transparentnost, to znamená, snaží se vyjít každému vstříc, poskytuje všechny dostupné informace o produktech a podobně. Jednoduše řečeno, je schopný vyřešit každou dilemu, stačí si jen vybrat mezi fashion šperky, zásnubní prsteny, drahokamové šperky a taktéž je schopný vyrobit šperky na míru, což je největší paráda!
Já jsem vlastníkem pozlaceného náhrdelníku s labradoritem Lyndee, který jste měli možnost vidět v celkovém looku zde. Je nádherným, elegantním, decentním i nápaditým kouskem a úplně oživil můj dekolt. Všeobecně náhrdelníky dodávají vše, co žena představuje: sebevědomí, krásu, nezávislost a poukazuje na náš vytříbený vkus. Jak se vám tento konkrétní kousek líbí? A jací jsou vaše favoriti? :)
Všem krásný den a zároveň popřeji i úspěch při správném výběru šperku 

Komentáře

 1. Já jsem spíše na stříbrné, ale je pravda, že i na zlaté doplňky si začínám zvykat! ☺

  Blogerka Klárka

  OdpovědětVymazat
 2. Nedívala jsem se na další produkty, ale když vidím tento kýč, tak se asi ani nepodívám:-(

  OdpovědětVymazat
 3. Nádherný šperk! ♥ A veľmi pekne si to aj nafotila :)

  OdpovědětVymazat
 4. Dělají moc krásné šperky! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Vypadá nádherně, už dlouho přemýšlím o takovém kousku a asi si ho budu muset pořídit :D :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky