BOYFRIEND OUTFIT

Vždycky se mi boyfriend džíny líbily a pokaždé je nosím velice ráda. Samozřejmě jsou stylové, ale hlavním důvodem proč je vyhledávám více než klasické slimky, jsou perfektně pohodlné. Tento konkretní kousek je ozvláštněný trháním a koženkovou záplatou, která krásně koresponduje se zadní stranou  vysokých kotníkových podpatků.
Vršek jsem zvolila elegantnější, bílá košile a černý svetřík s oky. Celkový outfit je ukončený koženkovou bundičkou, která svým střihem může nahradit i sako. Jak se vám líbí tento look pro každodenní nošení? Jaký máte vztah k takovému střihu kalhot?
Boty BALADA / Boyfriendy REPLAY / Košile GATE / Svetr zde / Bunda zde / Kabelka LV / Hodinky MK / Prsten SWAROVSKIMějte se krásně ❤️ 

Komentáře

  1. S košilí se dá skvěle vrstvit, díky za inspiraci :)

    OdpovědětVymazat
  2. Já nevím, ty džíny se mi moc nelíbí. Na jednu stranu chápu, že jsou pohodlné, na druhou mi přijdou, že v nich tolik nevynikne zadek a že dost opticky zkracijí dlouhé nohy... Ten střih je takový prostě "divný". Jako nezávislému pozorovateli se mi to moc nelíbí. Naopak ale ten vršek je skvělý ;)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky